1
Hayal Tekstil Sağlıklı Uyku Dünyası

Hayal Tekstil in bir markası olan Mr Sleep, Kayseri de 5000 m2 kapalı alanda, yaylı ve yaysız yatak, baza, başlık, bebek oyun parkı yatakları, bebek yaylı yatakları, medikal ürünler ve değişik ölçülerde visco dolgulu yastıklar imal etmektedir. 2007 yılından beri satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da tüketici memnuniyetini devam ettiren, gelişen ve değişen pazar koşullarına paralel yenilikçi yapısı ile dünya standartlarına uygun ürünler üretmektedir.

Mr Sleep, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklere sahip ürünleri üreterek uyku konforunu en üst düzeyde tutmaktadır.

Hayal Tekstil, ürettiği yaylı yatakları çeşitli dolgu malzemeleri ve önceliği visco olmak üzere değişik modellerde yatak üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda rahatını daima ön planda tutan tüketiciler için yüksek yoğunlukta sünger ve üzerinde visco ile rahatlık sunmaktadır. Özellikle bebek sektöründe öncü firmaların çözüm ortağı olarak üretim yapmakta olup, ürün gamını her geçen gün yenilemektedir. Son zamanlarda medikal ve hastane yatakları üretiminde adından söz ettirmeye başlayan Hayal Tekstil, bu sektöründe ipini göğüslemektedir.

Hedefimiz, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye nin Sağlıklı Uyku Dünyası olma yolunda hızlı ve emin adımlar ile ilerlemektir.